Oriflame İle Para Kazanmak

Oriflame, doğrudan satış yöntemiyle kendi ürünlerini tüm dünyada satan bir şirkettir.Klasik perakende sektöründe olduğu gibi, orfilame ürünlerini herhangi bir kozmetik dükkanında, eczanede ve herhangi bir süpermarkette bulamazsınız. Dolayısıyla ürünlerini bizim gibi oriflame'e
üye olmuş güzellik danışmanları aracılığı ile satmakta ve böylece üyelerinin gelirini güvence altına almaktadır. Biz güzellik danışmanlarıda, bu ürünleri çevremizde tanıdığımız kişilere satarak gelir elde ederiz.

Tanıdığımız kişilere kalitesiz ürünler satamayacağımıza göre bu ürünlerin kalitesinin üst seviyede olması gerekmektedir.Oriflame ürünleride bu konuda kendini ispatlamış doğal ürünler olduğu için satışı rahatlıkla yapılabilmekte ve ürünü sattığınız kişiler başkalarına da ürünü tavsiye ederek birbebir reklam yapmaktadırlar. Bir satışın sürekliliği ve müşterinin bağımlılığı için en önemli şey kullanılan üründen memnun kalınması ve ürünün kalitesidir.

Şimdi size Oriflame ile nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağım.
BP Nedir? BP=Başarı Puanı.

Oriflame tarafından herbir ürüne bir BP değeri belirlenmiştir. Bu liste her ay size kataloğun yanında size özel satış listesi şeklinde gelecektir.Bu liste, tüm ürünlerin kodları, sizin hangi fiyattan alabileceğiniz ve kaça satacağınızı, her bir üründen ne kadarlık BP kazanacağınızı gösteren listedir.Buradaki fiyatlar indirimli (yani sizin alacağınız) fiyatlardır. Satacağınız fiyatlar her ay size gelen katalogtaki fiyatlardır.

Siz ve sizin üye yaptığınız bir arkadaşınız 100 BP lik ((Toplamda 200 BP yapmış olursunuz))satış yaptığınız anda %3 seviyesine yükselirsiniz ve %30 luk karın yanı sıra 5-15 TL lik prim alırsınız. Bu kazandığınız prim bir sonraki ay vereceğiniz siparişinizde faturanızdan düşülecektir. Yani bu ayki toplam geliriniz %30 karınızla birlikte 30+7=37 TL oldu.

Yukarıdaki senaryoyu açıklayalım. Oriflame e üye olduğunuzda oriflame ürünlerini %30 a varan indirimlerle alabiliyorsunuz.Siz üye oldunuz ve 5 arkadaşınızıda üye yaptığınızı varsayalım. Herkes kendi satışını yapacak böylece%30 karını zaten yapacaktır.Sizin 100 BP lik satış yaptığınızı ve diğer arkadaşlarınızında toplamda 500 BP lik satış yaptığını varsayalım.(Burada herbirini 100 BP gösterdik ama herkes 100BP yapamayabilir. Biri 150 diğeri 50 yapmış olabilir.) Böylece %6 lık dilime yükselirve %30 luk karın yanısıra 40 TL civarında prim alırsınız. Toplam geliriniz % 30 luk gelirle birlikte 30+40=70 TL olur. (Tabi 100 liralık satış yaptıysanız durum böyle. Siz daha fazla miktardada satarak daha fazla kazanabilirsiniz)

Yani amacınız ilk 3 ay 100 BP'lik satış yapmanız ve herbir üyenizin 100 BP lik satış yapmasına ve yeni üyeler yapmasına ikna etmenizdir.
Oriflamede yüksek kazanç sağlamak için arkadaşlarınızı, komşularınızı ve akrabalarınızı üye yaparak işe başlayabilirsiniz. İlk olarak satış yapacak ve üye yapacak bir takım kurmaya çalışın. Üye olup ürün almayan kişi size herhangi bir şey kazandırmayacaktır.

Örneğin siz 5 kişiyi üye yaptınız diyelim. Üye yaptığınız kişilerde kendi üyelerini yaptığını varsayalım. O üyelerde kendi üyelerini yapabilir ve bu zincir oldukça büyüyebilir. Bu üyelerin yaptığı satışlardan size bir gurup başarı puanı verilir ve bu satış hacmi arttıkça size ilerde siz hiç satış yapmasanızda Oriflame maaş bağlayacatır. Bu seviyeye gelmek için ekibinizle sıkı bir şekilde satış ve pazarlama faaliyeti yapmalı ve her üyenizle birebir ilgilenmelisiniz. Satışları arttıracak motivasyon teknikleri uygulayabilirsiniz.

Ek gelir elde etmek yada kendi paranı kazanmak için hemen Oriflame Güzellik Danışmanı üyesi olabilir ve hem ürün sipariş vermeye hemde üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz. 18 Yaşını doldurmuşolmanız ve bunu bir iş gibi görerek hevesle çalışma isteğinizin olması yeterlidir.

Sizi satışlarınız için sürekli yönlendiriyor olacağız. Her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz. Biz size ve takımınıza rehberlik ediyor olacağız.Üye olduktan sonra Oriflame üyelik numaranızı ve şifrenizi size Oriflame tarafından gönderilecek, siz kendinizin ve üyelerinizin satış ve sipariş durumlarını internetten takip edebiliyor olacaksınız. Sizin yaptığınız üyelerin kaydı sizin kaydınızın altında görülcektir.

Büyüme Çarkımız Şu Şekilde Devam Ediyor:

Grubunuzla birlikte bu ay 1200 puan sipariş verdiniz % 9 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Takım Lideri Oluyorsunuz.

Grubunuzla birlikte bu ay 2400 puan sipariş verdiniz % 12 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
Grubunuzla birlikte bu ay 4000 puan sipariş verdiniz % 15 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
Grubunuzla birlikte bu ay 6600 puan sipariş verdiniz % 18 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız.
Grubunuzla birlikte bu ay 10000 puan sipariş verdiniz % 21 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Üst Danışman Oluyorsunuz.

Bir yıl içinde grubunuzla birlikte ardı ardına veya aralıklarla 6 ay 10000 puan yaptığınızda Direktör unvanını alıyorsunuz ve 1000 dolarlık bir ödül alıyorsunuz. Artı % 21 lik performans iskontosu. Artı % 30 luk satış karınız.

Grubunuzun içinde size bağlı 2 tane direktör çıkarttığınız anda siz de Altın Direktör unvanını alıyorsunuz ve o ay 2000 dolar ödül alıyorsunuz. Artı performans iskontonuz. Artı direktörlerinizden elde edeceğiniz bonus. Artı % 30 satış karınız.

Sistemimizde unvanlar bu şekilde devam ediyor.Her unvan alışınızda alacağınız dolar ödülü katlamalı olarak devam ediyor. Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de birinci dereceden bir yakınınıza Miras bırakabilmenizdir. Ayrıca Türkiye'nin her yerinden kendimize üye yapabilmemizdir. Gelin bu sistemin içinde yer alın sizi büyütelim. Sizin ve ailenizin hayalleri gerçek olsun.