Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Eminiz sizin aktif çalışma hayatına katılmanızı engelleyen bir sürü sebepler vardır. Sırf bu sebeplerden dolayı kendi paranızı kazanamıyor, hayal ettiğiniz yaşamı yaşayamıyorsunuz öyle değil mi?

Size sunduğumuz iş fırsatı ile;

- Güzel ve bakımlı olabilecek
- Kendiniz, aileniz veya öğrenciyseniz okulunuz için vakit ayırabilecek ama aynı zamanda para kazanabilecek
- Çalışma saatlerini kendiniz belirleyebilecek
- Dünyanın, Türkiye’nin en güzel yerlerine seyahat edebilecek
- Başarılarınızın karşılığında ödüller kazanacak, takdir edileceksiniz
- Dersek inanır mısınız?

İnanması zor biliyoruz ancak Oriflame’e inanan milyonlar bugün hepsini bir arada yaşama lüksüne sahip... Bugün 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla kişi Oriflame’e inandı ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi.

Biz Oriflame olarak; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız.

Üstelik sunduğumuz iş fırsatı için daha önce bir iş deneyiminizin olmasına gerek yok!

Çalışma saatleriniz ile ilgili özgürsünüz. Hobi olarak, yarı veya tam zamanlı iş yapma kararı tamamen size ait – patron sizsiniz! Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verebilirsiniz.

Üstelik ücretsiz yararlanabileceğiniz çeşitli eğitimler ve desteklerle tüm satış kariyeriniz boyunca Oriflame’den destek alabilirsiniz.

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.