Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

"Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun"

Oriflame ile nasıl kazanacaksınız?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu vardır.

1.Oriflame ürünlerini satmak
Oriflame size her ay, İsveç’te oluşturulan en yeni güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunmaktadır. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

2.Kendi ekibinizi kurmak
Başkalarını Oriflame’e katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Sponsorunuz kendi ekibinizi kurma yolunda size yardım edecektir. Ayrıca Oriflame Eğitimlerine katılarak güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibiniz ile güzellik uzmanlığınızla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak kendi hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlediğiniz gibi onların da hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olacaksınız.

Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyüyecektir.

Nasıl başlayacaksınız?

Oriflame ile işe başlamak çok kolaydır.

Oriflame Danışmanı olarak kendiniz ve aileniz için güzellik ürünlerini ortalama %30 indirim ile satın alırsınız. Arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza kataloğunuzu gösterip siparişler alabilirsiniz. Dilerseniz satış yaparak ve kendi ekibinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.