Banka Şube İçi Gişeden Ödeme Bankamatikten Kartlı Ödeme Bankamatikten Kartsız Ödeme Bankamatikten Kartsız Ödeme
Akbank 2.5 TL 2 TL - 1 TL
Garanti 5 TL 2 TL - 1.5 TL
ING BANK 2 TL - - Ücretsiz
TEB 1 TL Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Yapı Kredi 3.5 TL Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Ziraat 5 TL Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
PTT 2 TL - - -


Internet şubesinden Oriflame faturası öderken Ödemeler, Fatura Ödemeleri, Anlaşmalı Kurum Ödemeleri gibi başlıklar altında Oriflame Kozmetik’i bulup danışman kodunuzu girerek ödeme yapabilirsiniz.

Akbank, ING Bank ve Ziraat Bankası’ndan yapılan Oriflame fatura ödemeleri ve kredi kartıyla yapılan ödemeler haricinde Oriflame fatura borçları bir iş günü sonra sıfırlandığı için Oriflame faturalarınızı son güne bırakmadan ödemenizi rica ederiz.

Bankamatikten Kartsız İşlemle Oriflame Faturası Ödeme Hesabınız olmasa da Ziraat Bankası, TEB ve Yapı Kredi Bankası’ndan kartsız işlemle 7/24 masrafsız ödeme yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kartsız İşlem > Ödeme İşlemleri > Fatura Ödemeleri > Diğer Faturalar > Oriflame Ödemesi Danışman kodunuzu girip borcunuzu görerek ödeme yapabilirsiniz.

TEB Kartsız İşlem > Ödeme İşlemleri > Kurum Ödemeleri TC Kimlik Giriniz > Cep Telefonu Giriniz > Diğer Kurumlar > Oriflame için 1998 kodunu yazınız
Danışman kodunuzu girip borcunuzu görerek ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kartsız İşlem > Fatura Ödemeleri > Sonraki Sayfa > Diğer Kurumlar > Oriflame Danışman kodunuzu girip borcunuzu görerek ödeme yapabilirsiniz.